Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome

  • 117 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

De 117 m² Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome Albufeira ligt op circa 25-minuten loopafstand van de Jachthaven van Albufeira en nodigt gasten uit om te ontspannen op een terras.

Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

Tijdens een verblijf in Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome kunnen gasten gebruikmaken van een complete keuken met een koelkast, keukengerei en een vaatwasser om zelf te koken. Piu Bella Pastelarias biedt Italiaanse gerechten aan en ligt op sechts 13 minuten te voet van deze woning.

Dit vakantiehuis is gesitueerd op een klein stukje lopen van Calicos, terwijl Terminal Rodoviario busstation op circa 600 meter afstand is. Deze villa biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals het Strand van Santa Eulalia (3 km) en het Strand van Sao Rafael (3,1 km). Vervoersalternatieven in de omgeving zijn onder andere het treinstation Albufeira, op ongeveer 3 km afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome Albufeira
Holiday Home Elisia - Vip Properties By Interhome
Mobiele prijsaanbieding

Holiday Home Elisia - Vip Properties By Interhome

11 m van de accommodatie
USD 484 USD 436
per nacht
Villa Krishan Albufeira - Private Pool
Mobiele prijsaanbieding

Villa Krishan Albufeira - Private Pool

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
104 m van de accommodatie
Villa Guisado
Mobiele prijsaanbieding

Villa Guisado

9.0
Schitterend 22 beoordelingen
133 m van de accommodatie
USD 1734 USD 1561
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Portimão
    41 km

    Treinstations

    Albufeira Train Station
    3,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Wasserij

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer32760/AL
    Veelgestelde vragen
    • Is er parkeergelegenheid in de buurt van Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome?
      Ja, een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome.
    • Zijn er leuke restaurants in de buurt van Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome?
      De dichtstbijzijnde restaurants van Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome zijn Piu Bella Pastelarias restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert, evenals O Pavilhão restaurant beroemd voor Europese keuken.
    • Is er een zwembad op het grondgebied van Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome?
      Ja, gasten van Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome kunnen ter plaatse genieten van een privézwembad.
    • Hoeveel gasten kan het vakantiehuis ontvangen?
      Het vakantiehuis biedt accommodatie voor maximaal 4 gasten.
    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, de villa heeft een complete keuken met een koelkast, keukengerei en een vaatwasser.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome?
      Gasten kunnen de Jachthaven van Albufeira bezoeken, gunstig gelegen op 25 minuten van Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Portimão
    41 km

    Treinstations

    Albufeira Train Station
    3,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Holiday Home V2 Calicos - Vip Properties By Interhome Albufeira

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten